logo    CLEOPATRA DREAM  EXKLUZIVNÍ ŠPERKY Z USA   NAKUPUJTE V USA V POHODLÍ DOMOVA ZA ČESKÉ KORUNY 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

VÍTÁME VÁS V NAŠEM E-SHOPU Cleopatra Dream

NACHAZÍTE SE VIRTUÁLNĚ V USA A MŮŽETE NAKUPOVAT ZA ČESKÉ KORUNY!!!

 

ZBOŽÍ DO OBCHODU JE PŘIDÁVÁNO KAŽDÝ DEN A POKUD MÁTE O NĚJAKÉ ZBOŽÍ OPRAVDOVÝ ZÁJEM NEVÁHEJTE , PROTOŽE UŽ ZÍTRA NEMUSÍ BÝT ZBOŽÍ SKLADEM.

http://www.facebook.com/pages/wwwcleopatradreamcz/322229474887?sk=app_107686255977528DRAHOKAMY A DIAMANTY / CHROMDIOPSIT

Působí pozitivně na plíce, oběh, hormonální rovnováhu a krevní tlak. Upravuje fyzickou slabost, rovnováhu kyselosti a zásaditosti. Je vhodný při zánětech, bolestech svalů, křečích, stresu, prospívá ledvinám a srdci.

Řadit podle 
Výrobce 

0,77CTW. CHROMDIOPSIT RUSKO
Běžná cena Kč 5 000

Naše cena Kč 2 750 (106 USD)2,77CTW. CHROMDIOPSIT RUSKO SET 2KUSY
Běžná cena Kč 5 000

Naše cena Kč 3 250 (125 USD)


Chromediopsid 
Hledáte jemný zelený drahokam s bohaté barvy a vynikající jasnost? Jaké jsou vaše možnosti? Tradiční volba je smaragd, ačkoli smaragd je známý pro své barvy, než jeho jasnosti. Tsavorite granát přišel na trh v roce 1970 a, s pomocí Tiffany & Co, se stala druhá volba v jemné zelené drahokamy. Vysoce kvalitní tsavorit měli nejen vynikající nasycené zelené barvy, to mělo lepší oslnivost, jasnost a tvrdost. Jediný problém je, že tsavorit se stal tak populární, že ceny rostly stejně vysoká nebo vyšší než smaragd. Další volba byla vzácná odrůda zeleného turmalínu známý jako chrom turmalínu. Stejně jako tsavorit granát, chrom turmalín se nachází ve východní Africe, a barevné stopovými množstvími chrómu a vanadu. A stejně jako tsavorit, jemné chrom turmalín je vizuálně čistě zelený s mírně nažloutlé až modravé sekundární odstínu.  Ale ukázalo se že chrom Turmalín je stejně vzácný a drahý jako tsavorit granátu.

NDIwZjE1