logo    CLEOPATRA DREAM  EXKLUZIVNÍ ŠPERKY Z USA   NAKUPUJTE V USA V POHODLÍ DOMOVA ZA ČESKÉ KORUNY 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

VÍTÁME VÁS V NAŠEM E-SHOPU Cleopatra Dream

NACHAZÍTE SE VIRTUÁLNĚ V USA A MŮŽETE NAKUPOVAT ZA ČESKÉ KORUNY!!!

 

ZBOŽÍ DO OBCHODU JE PŘIDÁVÁNO KAŽDÝ DEN A POKUD MÁTE O NĚJAKÉ ZBOŽÍ OPRAVDOVÝ ZÁJEM NEVÁHEJTE , PROTOŽE UŽ ZÍTRA NEMUSÍ BÝT ZBOŽÍ SKLADEM.

http://www.facebook.com/pages/wwwcleopatradreamcz/322229474887?sk=app_107686255977528DRAHOKAMY A DIAMANTY / APATIT

APATIT

O apatitu by se dalo říci, že dobrých věcí je pomálu. Jedná se o velmi oblíbený a poptávaný drahý kámen ve špercích, neboť má neuvěřitelně čisté, jasné a neobvyklé barvy, které ještě prozáří správné vybroušení do tvarů diamantových brusů nebo do muglí.

Ve Španělsku se Apatitu mu říká Chřestový kámen kvůli jeho unikátní, dalo by se říci až forforové žlutozelené barvě. Apatity ale mají daleko větší spektrum barevných odstínů modré, žluté, růžové či fialkové. Na Madagaskaru se těží modrozelený apatit, který je velice podobný unikátnímu Turmalínu Paraiba a jehož jedinné naleziště v Brazílii je už téměř vyčerpané.

Klasická naleziště apatitu jou v Brazílii, Kanadě, USA, odkud pochází zajímavý růžový apatit nebo na již zmiňovaném Madagaskaru. Apatit tvoří šestiboké krystaly a je velice citlivý na teplo. Není dobré čistit šperky či kameny v horké vodě nebo ultrazvukem. Také chraňte kameny a zejména šperky před znečištěním nebo poškrábáním. Poškrábání apatitu jde velmi špatně odstranit a znešištěný šperk se již špatně čistí.

V léčitelství se apatit využívá k větší otevřenosti uzavřených a nerozhodných lidí. Vnáší do života dynamiku potřebu stanovit si v životě cíle a postupně jich také dosáhnout. Činí z nespolečenských lenivých lidí lidi zábavné, sebevědomé a plné energie. Tak jak vnáší dynamiku do psychické roviny, tak působí i v rovině fyzické, ve které pomáhá s obnovou buněk a větší chutí do života i do jídla.


Řadit podle 
Výrobce 

7,00CT.MADAGASKAR ZELENÝ APATIT
 

Naše cena Kč 18 900 (727 USD)2,67CT.MADAGASKAR  APATIT MOŘSKÁ MODRÁ BARVA
 

Naše cena Kč 4 000 (154 USD)2.75CT.MADAGASKAR APATIT
 

Naše cena Kč 3 900 (150 USD)1.2CT.MADAGASKAR APATIT
 

Naše cena Kč 1 550 (60 USD)1,27CT.MADAGASKAR  APATIT MOŘSKÁ MODRÁ BARVA
 

Naše cena Kč 2 000 (77 USD)


YWI0MjFh