logo    CLEOPATRA DREAM  EXKLUZIVNÍ ŠPERKY Z USA   NAKUPUJTE V USA V POHODLÍ DOMOVA ZA ČESKÉ KORUNY 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

VÍTÁME VÁS V NAŠEM E-SHOPU Cleopatra Dream

NACHAZÍTE SE VIRTUÁLNĚ V USA A MŮŽETE NAKUPOVAT ZA ČESKÉ KORUNY!!!

 

ZBOŽÍ DO OBCHODU JE PŘIDÁVÁNO KAŽDÝ DEN A POKUD MÁTE O NĚJAKÉ ZBOŽÍ OPRAVDOVÝ ZÁJEM NEVÁHEJTE , PROTOŽE UŽ ZÍTRA NEMUSÍ BÝT ZBOŽÍ SKLADEM.

http://www.facebook.com/pages/wwwcleopatradreamcz/322229474887?sk=app_107686255977528» MOISSANITE VERSUS DIAMANT
MOISSANITE VERSUS DIAMANT

MOISSANITE VERSUS DIAMANT

Moissanit přináší víc ohně, záře a lesku

než jakýkoliv jiný drahokam na Zemi!

 

HISTORIE MOISSANITU

Moissanit vytvořený společností Charles & Colvard je nový drahokam který má oheň, třpyt, lesk a neuvěřitelnou tvrdost. Moissanit vznikl z hvězdy, ale přírodně nalezené krystaly jsou moc malé, než aby mohly být použity k výrobě šperků. S použitím neobvyklé kombinace umění a vědy, je nyní moissanit k dostání i na zeměkouli.

V roce 1893, nositel Nobelovy Ceny, vědec Henri Moissan začal zkoumat částečky meteoritu získaného z kaňonu Diablo v arizonské poušti. V těchto částečkách Dr. Moissan objevil nepatrné množství nového třpytivého nerostu, s ohněm a nádherou jakou nikdy předtím nikdo nespatřil. Po rozsáhlém výzkumu Dr. Moissan došel k závěru, že nerost je tvořen z karbidu křemíku. V roce 1905 byl tento minerál na jeho počest pojmenován moissanit.

Na vzdory tomuto neuvěřitelnému nálezu (jelikož přírodně se vyskytuje moissanite v nepatrném množství) trvalo další století než se tento drahokam objevil znovu, v podobě dnešního brilantního drahokamu. Koncem osmdesátých let zaujal objev Dr. Moissana, společnost CREE, která vynalezla způsob jak vyrobit jednotlivé velké krystaly moissanitu.

V létě roku 1995 dal špičkový brusič diamantů podnět, že správně broušené krystaly by mohly vytvořit nádherný nový drahokam. Vědci společností CREE a Charles & Colvard začali tříletý výzkum, jehož cílem bylo přinést oheň a záři moissanitu na Zemi. Moissanit vytvořený společností Charles & Colvard byl světu představen v létě roku 1998. Úspěšné sebevědomé ženy ve více než šedesáti zemích světa nosí nyní tyto oslnivé nové skvosty.

Moissanity

Kulatý (mm) Průměrná karátová váha
2,5 0,05
3 0,09
3,5 0,14
4 0,22
4,5 0,29
5 0,41
5,5 0,54
6 0,68
6,5 0,88
7 1,10
7,5 1,35
Čtverec (mm)
4 x 4 0,37
6 x 6 1,18
Cushion (mm)
5 x 5 0,57
7 x 7 1,49
Trillion (mm)
4,5 x 4,5 0,27

To vypadá jako diamant prstenu, to se třpytí jako diamant prstenu a to vydrží jako prstýnek s briliantem, ale to rozhodně není prstýnek s briliantem. Jak víš, že to není diamant prsten? Je to cena jako moissanite prsten. Tam je šum v módním průmyslu o moissanite prstenů a šperků, a to jak se asi rychle.

Moissanite je minerální která byla objevena před více než stoletím, ale ještě před několika lety to bylo příliš vzácné použít jako šperky. Nyní, moissanite prsteny a šperky jsou na vzestupu, a to nejen proto, že jsi diamant “náhražka”. Moissanite šperky mohou být ve skutečnosti hezčí než diamantové šperky, protože kameny mají více “ohně” a brilance než diamanty. Je to měřitelné, vědecký fakt. Některé kameny předstírat diamant vzhled-alikes, kubické zirkony Například, někteří lesk a třpyt, ale žádný z nich přiblížit k diamantu, natož překročit.

Zdaleka největší přínos nákupu moissanite prstenů a šperků, je cena. Tři kamenné moissanite kruh, bude rovnat dvoukarátový pravděpodobně spustit přímo kolem 1000 dolar. Podobný Diamantový prsten bude vám zpět přes 5000 dolarů. Investice do moissanite šperky kroužky je stejně bezpečná jako investice do diamantů. Jsou tvrdší, než jakékoli jiné drahé kameny, diamanty jsou jediní ještě těžší, a moissanite je sotva za sebou, což je stejně odolné a velmi vhodné pro každodenní nošení. Moissanite šperky kroužky také nesou celoživotní záruky většinu času. A stejně jako diamanty, moissanite drží svou hodnotu.

I když moissanite prsteny a šperky jsou levnější než diamanty, nákup moissanite nevykonává “falešný” diamant stigma, kvůli vysoké kvality kamenů. Stále více a více párů se rozhodli zakoupit tři prsteny kámen moissanite místo volby diamantů, když přijde čas, aby se svatba rozhodnutí a celebrit, jako jsou Vivica Fox, Kiko Elsworth, členy (bývalé skupiny) Destiny dítěte, a Marc Anthony se rozhodli nákup a opotřebení moissanite šperky.

Před zakoupením moissanite prsten, tam jsou některé věci budete chtít vědět. Stejně jako diamanty, moissanite má různou barvu odstíny od téměř bezbarvé až odstínech zelené, někdy dokonce hledá šedé. Mnozí to považují za velmi elegantní barva a zelený prstenec moissanite by bylo skvělé, jak navázat hovor, ale pokud máte obavy o barvu, nezapomeňte prozkoumat svůj potenciál kameny v různých typech světla. Zelené odstíny jsou nejvíce viditelné v přirozené světlo, takže se nemusí zobrazovat na základě jasných světel na klenotnictví.

Takže když přijde čas strávit některé vaše těžce vydělané peníze na sebe a přidat nějaký lesku těchto pracovitá ruce, nebo pokud hledáte dárek pro někoho blízkého, nákup moissanite prsten by mohl být tou nejlepší volbou můžete udělat.

 

Zda zvolit diamant nebo moissanite je vlastně otázkou volby. Moissanit je nádherný, oko-lov šperky a rozpočet-přátelský. Je však představují mnohem méně hodnotné finanční investice, což znamená, tržní a prodejní hodnota je nižší. To opravdu záleží na tom, co je pro koupi.

Pro netrénované oko, je téměř nemožné říci, dva od sebe. Moissanite a diamanty nelze od sebe, aniž by řekl, patentovaný model 590 Charles & Colvard, sro tester. Zobrazeno v určité vzdálenosti od pouhým okem v osvětlení baterka, budete vědět, moissanite dvojlom světla. To se projeví až v duhové vzor, který není přítomen v diamanty.

Dojde-li přítomnost miniaturní trubky-jako inkluze pod zvětšením, který by naznačoval, že kámen v rámci vyšetření je moissanite.

Nejvýznamnější rozdíl mezi diamanty a moissanite je to průmyslové aplikace. Diamant má hodnotu jako legendární 'kovadlina materiál' moissanite, že nemá kvůli své přirozené pružnosti v extrémních tepelných podmínkách. Moissanit je nestabilní při teplotách nad 400 stupňů a je poměrně nespolehlivá při teplotách dosahuje 1000 stupňů. Moissanite také tak-zvané "" smykového napětí "" vlastnosti.

Poté, co další vývoj ve výrobním procesu, je možné, že budou odpovídat moissanite diamantové průmyslové hodnoty. V současné době, diamant je stále nejlepší pro průmyslový-stupeň tvrdosti.

Už jste slyšeli o "Čtyři Cs of Diamonds?" - Řez, jasnost, barvu a karát diamantu určují stupeň. Diamant osvědčení je uveden u každého diamantu a obsahuje třídy pro každou ze čtyř Cs, jak dokumentuje gemologist.

Řez se vztahuje na fyzické rozetnout, nikoli tvar diamantu, ale ovlivňuje lesku diamantů. Je-li řez příliš mělký, nebo příliš hluboko, lom světla nesnižuje brilance. Známky jsou ideální pro střih, prémie, velmi dobrý, dobrý, spravedlivý a chudí. Noe, že pouze kolem diamanty mají ideální třídy.

Jasnost opatření čistoty diamantu. Většina diamantů patří některé chyby, tzv. inkluze. Všechny ale vzácné diamanty obsahují bezchybné zařazení různých čísel a velikostí. Čistoty diamantu je měřena. Jasnost třídy vzhled pod 10x zvětšením. Top třídy patří F (bezchybné-už nikdy vidět), IF (vnitřně dokonalý, nikdy si to dovolit), VVS1-VVS2 (velmi, velmi mírně vadný-To je ittle realističtější), VS1-VS2 ( velmi mírně vadný), a SI1-SI2 (mírně vadný). Všechny ale VS1-VS2 a SI1-SI2 diamanty obsahují chyby, které jsou neviditelné, nebo sotva viditelná pod 10x zvětšením. Menší třídy patří-I1-I3 (bez zjevné nedostatky a zvětšení). Je-li cena úvahu, pak neviditelné pouhým okem, je správná cesta.

Barva naznačuje absence barvy s diamanty. Nejlepší diamanty jsou bezbarvé, což jim umožňuje absorbovat a odrážet více světla, což umožňuje větší jas. Bílých diamantů se pohybují od ledu bílé až světle žluté. Barva je ohodnocen na stupnici od DZ, D-s diamanty je bezbarvý a Z-diamanty, které obsahují nejvíce barvy. Známky GJ jsou blízko bezbarvého pro lidské oko, a nabízí nejlepší hodnotu za peníze.

Carat odkazuje na váze. Velké diamanty jsou vzácné, takže růst cen exponenciálně než matematicky podle karátové váhy.

Chcete se dozvědět o datování Italština mužů, jelení volání tipy a další informace? Získejte tipy na webové stránce znalostí Galaxy.

Moissanite 14k White Gold Engraved Round Estate Three-Stone Ring

MWE4NWY0